Pracownik stacji benzynowej

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie, 42-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o.(nr cert 8631) pilni poszukuje pracownika do pracy na stacji benzynowej w charakterze pracownika podjazdu.

Zakres obowiązków:

-Obsługa Klientów Stacji Paliw,

-Przyjmowanie dostaw paliw,

-Codzienny nadzór nad stanem technicznym wyposażenia Stacji Paliw,

-Uzupełnianie i oznakowanie asortymentu Sklepiku Stacji Paliw,

-Utrzymanie porządku w miejscu pracy,

-Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Wymagania

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 24/48

- mile widzenie doświadczenie na podobnym stanowisku,

-zaangażowanie w powierzone obowiązki,

-umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie kluzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie