Pracownik sprzedaży ,obsługi klienta i e-marketingu (Rozpatrujemy tylko oferty ze zdjęciem)

MARCOM

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

UWAGA!!! Rozpatrujemy tylko oferty ze zdjęciem-CV proszę wysyłać w formacie Word(.doc) lub Adobe Acrobat Reader(.pdf) innych nie rozpatrujemy

Firma z branży IT zatrudni osobę do działu obsługi klienta
bezpośrednio w siedzibie firmy we Wrocławiu.
oferujemy możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole,
szkolenia branżowe IT,rozwój zawodowy powiązany z branżą
komputerową i elektroniczną,w przyszłości możliwość awansu.

do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

- kreowanie wizerunku i oferty firmy w internecie
- Obsługa sprzedaży detalicznej lub internetowej.
- Mile widziana umiejętność sprzedaży w internecie.
- oraz inne zagadnienia związane z w/w stanowiskiem pracy.

Wymagania

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
(mile widziana w mowie i piśmie)
-komunikatywność,
-kultura osobista,
-podzielności uwagi,
-wykształcenie minimum średnie,
-znajomości zagadnień sprzedaży internetowej(praktyczna)
(obsługa aukcji internetowych,obsługa sklepu internetowego)
-umiejętność obsługi urządzeń fiskalnych i programów
fiskalnych typu Subiekt GT
-mile widziana umiejętność obsługi sklepu internetowego w CMS.

Prezentacja firmy

Dolnośląski Serwis Komputerowy Marcom świadczy usługi w zakresie napraw ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż