pracownik sprzedaży/handlowiec

Elsett Electronics Sp. j.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
• Jesteś osobą dynamiczną i odważną,
• Cechuje Cię kreatywność, przenikliwość i wytrwałość,
• Lubisz wyzwania i chętnie podejmujesz inicjatywę,
• Potrafisz samodzielnie organizować sobie czas pracy,
• Jesteś pewny/a siebie,
• Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi,
• Chcesz samodzielnie regulować wysokość swoich zarobków,

To, ta oferta pracy skierowana jest do Ciebie!

WYMAGANIA:
• Dobra organizacja pracy,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
• Umiejętność przekonania klientów do skorzystania z oferty firmy,
• Prawo jazdy kat. B.
• Znajomość branży OZE, będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku.
• Motywacyjny (prowizyjny) system wynagrodzeń – adekwatny do wyników pracy,
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• Niezbędne materiały merytoryczne do wykonywania pracy.
• Zapewniamy szkolenia,

Czekamy na osoby uczciwe, rzetelne, z kulturą osobistą, z własnym zdaniem i poglądami, z zapałem do pracy i rozwoju firmy. Ty pomożesz rozwinąć nas, my zagwarantujemy Twój rozwój !

Prezentacja firmy

ELSETT Electronics - nowoczesna przyszłość z zielonymi technologi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie