Pracownik sprzątający/ Sprzątaczka

Hombre Service Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy pracodawcą z kilkunastoletnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku usług sprzątania obiektów oraz ochrony mienia.

W naszych szeregach zatrudnienie znajduje ponad 100 osób, zaś od początku naszej działalności dbamy o każdego pracownika.

ZATRUDNIMY OSOBY DO USŁUG PORZĄDKOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście

ZADANIA do wyboru:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • mycie okien wewnątrz budynku lub z zewnątrz za pomocą tyczek
  • prace gospodarcze – koszenie, pielenie, dbanie o teren zewnętrzny

OCZEKUJEMY:

  • chęci do pracy
  • kondycji fizycznej

Oferujemy:

  • pracę w różnych godzinach – rano, popołudniu.
  • JESTEŚMY ELASTYCZNI – staramy się dopasować godziny pracy pod Twoją dyspozycyjność!
  • możliwość pracy stałej lub dorywczej

Prezentacja firmy

Hombre Service Sp. z o.o. to firma z 14-letnim doświadczeniem na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne