Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik sortowni

Miejsce pracy: Stryków

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe polegające na załadunku oraz rozładunku, skanowanie przesyłek zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie, tworzenie palet oraz opakowań zbiorczych.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób sprawnych fizycznie. Wiek nie stanowi żadnej bariery. Gotowych do podjęcia pracy od zaraz, w godzinach nocnych - 16:00 - 00:00; 18:30 - 2:30 lub 21:00-5:00. Zależy nam na Kandydatach, którzy potrafią pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Twoim atutem będzie sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 2000 złotych netto. Zapewniamy bezpłatny transport z Łodzi, Łęczycy, Zgierza oraz Ozorkowa, a także możliwość skorzystania z bezpłatnych, ciepłych posiłków w godzinach pracy. Umożliwiamy również podjęcie długotrwałej współpracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.