Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 493) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób chętnych do pracy przy sortowaniu przesyłek kurierskich!

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Praca zarówno dla osób, które chcą sobie dorobić jak i dla osób chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin pracy.

Praca od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w godzinach 6-10 lub 16-20!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji