Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik sortowni

Miejsce pracy: Łęczyca

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Rozładunek oraz załadunek towarów
  • Sortowanie przesyłek – praca w jednym z najnowocześniejszych magazynów w Polsce
  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz zachowanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania

  • Sprawność fizyczna – niezależnie od wieku
  • chęć do podjęcia pracy od zaraz (praca w porze nocnej 21:00 – 05:00)
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Pracę zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
  • Atrakcyjne wynagrodzenie około 2100 zł na rękę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego posiłku w godzinach pracy
  • Bezpłatny transport do zakładu pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.