Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pracownik Sortowni Przesyłek (zmiana nocna)

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Łódź

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.
Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Sortownik (praca na zmianie nocnej)

Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Zadania na stanowisku:

- załadunek oraz rozładunek towaru,
- skanowanie przesyłek kurierskich skanerem magazynowym,
- przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki,
- przyjmowanie transportów.

Od kandydatów oczekujemy:
- sprawności fizycznej,
- chęci do podjęcia długoterminowego zatrudnienia,
- gotowości do pracy w podanych godzinach.

Oferta:
- praca dla międzynarodowej firmy,
- umowa o pracę,
- możliwość uzyskania premii regulaminowej oraz uznaniowej,
- dodatek 30% za pracę w godzinach nocnych,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- zatrudnienie od zaraz.

Praca rozpoczyna się w niedzielę o 23:00 do 6:30, następnie: poniedziałek-czwartek w godzinach 24:00-6:30.

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10-16 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.