Pracownik Sortowni Przesyłek - nowa praca od zaraz!

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Stryków, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Stryków

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik Sortowni Przesyłek
miejsce pracy: Sosnowiec Pieńki (niedaleko Strykowa)

Zakres zadań:
- sortowanie/ załadunek/ rozładunek przesyłek,
- skanowaniu przesyłek kurierskich,
- przekazywaniu przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Oferujemy:
- umowę zlecenie ze składką ZUS,
- stawkę godzinową 14,70 zł brutto,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach nocnych (początek pracy przeważnie ok. 19:00),
- pracę w nowoczesnej, nowo powstałej sortowni,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- możliwość przejęcia bezpośrednio przez Firmę,
- pracę bez weekendów pracujących.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w podanym zakresie czasowym,
- sprawności i siły fizycznej,
- umiejętności współpracy w zespole.

Uprzejmie informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej o charakterze długoterminowym.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.