Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego renomowanego Klienta w okolicach Wuerzburga kandydatów na stanowisko:

Pracownik sortowania przesyłek -

bardzo dobre wynagrodzenie

- obsługa taśm przenoszących przesyłki
- rozładunek i załadunek
- sortowanie przesyłek
- zabezpieczanie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem

Oferujemy:
- stawka 10,50 €/godz. brutto
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- duża ilośc nadgodzin, praca również w soboty
- okres zatrudnienia do końca stycznia 2018
- umowę zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- preferowana znajomość języka niemieckiego, nie jest jednak warunkiem
zatrudnienia

- dobra kondycja fizyczna, siła i wytrzymałość

Mile widziane:

- posiadanie własnego samochodu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji