Opis stanowiska pracy

Praca z rodzinami zastępczymi oraz prowadzącymi rodzinne domy dziecka.
Jedno stanowisko w Dziale Wsparcie Rodziny - opieka nad rodzinami. Drugie stanowisko w Dziale Świadczeń - prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie przyznawania świadczeń rodzinom zastępczym.

Wymagania

1. Dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub ukończone studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie.
2. Preferowane będą osoby posiadające co najmniej 2 – letnie doświadczenie zawodowe w pomocy społecznej lub pieczy zastępczej, w tym w pracy z rodziną.
3. Znajomość ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz ustawy o pomocy społecznej.
4. Prawo jazdy kat. B.
5. Samochód.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna