Opis stanowiska pracy

Praca w Rogowie – Nagle nad Morzem 2015 r. w charakterze członka służby porządkowej/ informacyjnej.
Stawki – od 9 zł netto („na rękę”).
Impreza odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia 2015 r. Organizator zapewnia dowóz (wyjazd ze Stargardu Szczecińskiego i Szczecina), zakwaterowanie w budynku, wyżywienie. Dla członków służby porządkowej istnieje możliwość podjęcia pracy od 17 do 27 sierpnia br. - przy przygotowaniach do imprezy i po imprezie.

Chętnych do pracy prosimy o aplikację z dopiskiem „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia szkolenia dla członków służby porządkowej i informacyjnej i/lub procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.
Prześlemy umowę do podpisania, którą po wypełnieniu należy dostarczyć na recepcję w pomarańczowym, 6 poziomowym budynku - ul. T. Firlika 19, 71-637 Szczecin.

SZKOLENIE
Przypominamy, że do pracy na imprezach masowych mogą być dopuszczone tylko osoby posiadające ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla członków służby porządkowej i służby informacyjnej na imprezach masowych.
Jeśli wśród chętnych do współpracy znajdą się osoby, które takiego zaświadczenia nie posiadają, zorganizujemy dla nich odpowiedni kurs. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu. Zaświadczenie upoważnia do pracy na imprezach masowych w całym kraju, w zasadzie przez całe życie ;-).
Najbliższe, planowane jeszcze przed imprezą szkolenie realizowane będzie w dniach 1-9 sierpnia 2015 r. w Szczecinie przy ul. Firlika 19 przez Gustaw Securitas - Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego (dwa weekendy: 1-2 i 8-9 sierpnia br.). Być może zostaną uruchomione dodatkowe szkolenia – w zależności od zapotrzebowania. Przewidywany koszt szkolenia to 150 zł, może zostać obniżony do 100 zł przy większej grupie chętnych.
Istnieje możliwość potrącenia tej kwoty ze zlecenia za wykonywanie zadań członka służby informacyjnej lub członka służby porządkowej.
Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w takim szkoleniu, aby zarezerwować dla Państwa odpowiednią liczbę miejsc.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
150
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Inne