Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branzy spozywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik sklepu

Nr ref.: 31091
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mikołajki

Zakres obowiązków:
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • rozładunek dostaw towarów
  • dbanie o estetykę i czystość w sklepie

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia  (także w soboty niedziele )
  • gotowość do pracy fizycznej
  • rzetelność i uczciwość
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość podjęcia pracy w miejscowościach : Orzysz, Ruciane Nida, Ryn, Węgorzewo, Mikołajki, Gizycko

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)