pracownik sklepu z książeczką sanepidu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bytom, Pyskowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: 22527
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bytom, Pyskowice

Zakres obowiązków:
  • układanie asortymentu na półkach
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów spożywczych
  • obsługa klientów
  • obsługa kasy fiskalnej

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka sanepidu
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  • zmianowy system czasu pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)