pracownik sklepu spożywczego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i energiczną? Szukasz pracy w przyjaznej atmosferze, z życzliwym Pracodawcą? Zgłoś się do Randstad!

Dla naszego Klienta, lokalnego sklepu spożywczego, należącego do znanej sieci, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40271
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • obsługa stanowiska ze świeżym pieczywem
  • możliwa dorywcza obsługa stoiska z nabiałem
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów
  • przygotowanie produktów do sprzedaży

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka SANEPID lub gotoowość do jej wyrobienia
  • gotowość do pracy II zmianowej, od poniedziałku do piątku (i/lub w wybrane soboty)
  • chęć znalezienia stałej pracy
  • dynamizm i energia w działaniu
  • uśmiech i otwartość na współpracowników

Oferta:
  • zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego konsultanta
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z karty Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)