Pracownik sklepu odzieżowego z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Oferta pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Sklepu Odzieżowego
Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy
• udzielanie klientom pomocy w wyborze i informacji o asortymencie
• proste prace pomocnicze na terenie sklepu: klipsowanie, układanie ubrań, porządkowanie przymierzalni
• pomoc przy dostawach

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową
• prace w miłej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

• posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej
• dokładność, sumienność, rzetelność
• dyspozycyjność w wybrane dni tygodnia i w weekendy

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie