Pracownik sklepu (Kasjer)

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osoby na stanowisko Kasjer w Markecie.
NR REFERENCYJNY: KS/2016/KRK

OBOWIĄZKI:

Obsługa kasy fiskalnej,
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
Obsługa klientów sklepu,
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

OFERUJEMY:

Bezpłatne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera,
Elastyczny grafik pracy - możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności,
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy.

WYMAGANIA:

Aktualna książeczka sanepidu,
Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań,
Skrupulatność, dokładność,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.