Pracownik sklepu internetowego

Goblet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Goblet z Poznania zajmująca się sprzedażą internetową w branży wyposażenia domu ( sztućce, garnki, noże kuchenne itd. ) zatrudni osobę do obsługi sklepu internetowego oraz aukcji na Allegro .

Wymagania

  •  swobodnego poruszania się w środowisku internetowym
  •  umiejętności obsługi komputera
  •  doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
  •  umiejętności obsługi aukcji na Allegro
  •  wystawianie aukcji, opracowywanie sprzedaży, kontakt z klientem
  •  umiejętności samodzielnego myślenia
  •  uczciwości i odpowiedzialności
  •  łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  •  umiejętności pracy w zespole

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało :

  • obsługa sklepu internetowego
  • wprowadzanie produktów na stronę internetową
  • przygotowywanie aukcji internetowych
  • telefoniczna obsługa klientów, wydawanie zakupionego towaru
  • przygotowywanie towaru do wysyłania, kontakt z firmami kurierskimi
  • pozyskiwanie nowych Klientów

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę
  • pracę na stałe
  • przeszkolenie

Miejsce pracy: Poznań-Rataje

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem .

Odezwiemy się do wybranych kandydatów. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

FIRMA \"GOBLET\" TO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR MIN. TAKICH MAREK JA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa