Pracownik sklepu- Dąbrówka k. Poznania

InterKadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik sklepu Dąbrówka k. Poznania

Dogodny dojazd z Poznania autobusami: 729 (z pętli Ogrody),720,727 (z pętli Junikowo)

Obowiązki:

-Obsługa klienta

-Obsługa kasy fiskalnej

-Wykładanie towarów na sali sprzedaży

-Dbałość o wizerunek sklepu, czystość i porządek

Oferujemy:

-Atrakcyjną stawkę godzinową

-Umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy

-Szkolenie wdrożeniowe – nie musisz mieć doświadczenia!

- Elastyczny grafik pracy

Oczekujemy:

-Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

-Uczciwości i zaangażowania

-Chęci do pracy

Zachęcamy do aplikowania przez portal wraz z numerem referencyjnym KS/0616/Dąbrówka)

W przysłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.