Opis stanowiska pracy

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych.
Agencja Pośrednictwa Pracy za Granicą nr 525.
Działamy na rynku już 14 lat.

Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii w rolnictwie. Kontrakty: 3 m-ce

Zarobki: 6.50 GBP/godz

Opis pracy: zbiór owoców oraz ogólne prace na farmie (sadzenie, pielenie itp.).

Termin wyjazdu: sierpień / wrzesień 2015.

Wymagania: dobry stan zdrowia, j. angielski nie jest wymagany.

Możliwość "skredytowania" (płatności w ratach) kosztów wyjazdu.

Prezentacja firmy

Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych. Agencja Pośrednictwa Pracy za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo