Pracownik sezonowy

FIDESS

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy tymczasowej na terenie Holandii, FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744).

Stanowisko: Pracownik sezonowy- bez języka, bez doświadczenia

Praca w Holandii w okolicach miejscowości Lelystad / Kampen / Emmeloord (okręg Overijssel). Praca przy produkcji i przetwórstwie różnych produktów, towarów i/lub roślin (pakowanie, sortowanie, układanie, składanie zamówień, pielęgnacja roślin itp.). Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Proste prace niewymagające doświadczenia!

Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień, w weekendy.

Uwaga! Możliwe są wyjazdy w parach / grupach - nie gwarantujemy wspólnego pokoju, ale staramy się go zorganizować :)

Oferujemy:

  • legalną prace u sprawdzonego pracodawcy
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower)
  • opiekę polskiego koordynatora
  • organizację i rezerwację transportu za granicę
  • atrakcyjną stawkę (zgodną z kodeksem CAO)
  • legalne zatrudnienie
  • szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Czego oczekujemy?

  • chęci i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do pracy na okres 2 miesięcy

Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania, prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku: "APLIKUJ"

Dziękujemy za wszystkie wysłane CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy zajmującą się rekrutacją i selekcją pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji, Praca Inne