Opis stanowiska pracy

Serwisy i naprawa maszyn, wyjazdy do klienta (około 5 dni w miesiącu), rozmowy telefoniczne, korespondencja emailowa, prezentacje maszyn, prowadzenie dokumentacji serwisowej, raportowanie, montaż i uruchomienia i testy maszyn.

Wymagania

Poszukujemy osób w dowolnym wieku, pozytywnie nastawionych, interesujących się mechaniką, elektroniką lub elektryką, z prawem jazdy kat B, doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy.
Na terenie całej firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
CV musi zawierać zdjęcie.

Oferujemy:
umowę o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji