Opis stanowiska pracy

Spółka Evolution System świadczy pełen zakres usług związanych z zarządzaniem dostawą mediów do obiektów naszych klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU

 Zakres obowiązków

  • instalacja systemów zdalnej transmisji danych pomiarowych i monitoringu zużycia mediów,
  • diagnozowanie przyczyn niewłaściwego działania urządzeń komunikacyjnych i pomiarowych oraz usuwanie awarii,
  • działania zgodne z interesem pracodawcy i jego kontrahentów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania wyjazdów służbowych,
  • wysoka motywacja do rozwijania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość zagadnień pakietowej transmisji danych.

Prezentacja firmy

Spółka Evolution System świadczy kompleksową usługę, obejmującą jednocze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis