Pracownik Serwisu Urządzeń Techniki Grzewczej

Czempas Technika Grzewcza Sp. z o.o. S.k.

Bieruń, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku pracownik serwisu urządzeń techniki grzewczej.
Do obowiązków pracownika należeć będzie: naprawa, konserwacja i przeglądy urządzeń z zakresu techniki grzewczej.
Obsługujemy następujące urządzenia:
- kotły gazowe i olejowe
- planiki gazowe i olejowe
- automatyka i sterowanie układów i obwodów grzewczych
- kotłownie wodne i parowe
- układy AZBIG Gazex

Wymagania

Znajomość zagadnień z dziedziny elektroautomatyki.
Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
Prawo jazdy kat.B
Uprawnienia elektryczne.
Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu mile widziane.

Prezentacja firmy

Obszar działania firmy to:<br/>Kotłownie wodne, od domowych po pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka