Pracownik serwisu - tworzywa sztuczne

Adecco Norge As

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Duża firma produkcyjna poszukuje - pracownika pomocniczego produkcji, do którego należeć będzie:

- koordynacja prac serwisu w zakresie kompletacji materiałów
- inwentaryzacja oraz nadzór nad zasobami serwisu
- drobne prace malarskie
- przygotowywanie materiałów do wysyłki
- inne drobne prace produkcyjne wyznaczone przez przełożonego

Wymagania

Wymagania

- doświadczenie produkcyjne będzie dużym atutem
- chęć do pracy i nauki
- doświadczenie w pracach malarskich (metal) będzie dużym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- miła atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji