Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters figurująca w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla swojego Klienta, firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych do uzdatniania wody na terenie Polski i Europy Wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik serwisu technicznego i chemicznego

Miejsce pracy: Region: wielkopolska, lubuskie, kujawsko pomorskie

Zakres obowiązków:

• obsługa technologiczna i serwisowa instalacji uzdatniania wody

• bezpośredni Kontakt z klientem

• częste wyjazdy służbowe

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne i wzwyż

• zmysł techniczny, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

• zdolność do szybkiej nauki i chęć zdobywania wiedzy

• dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

• umiejętność samodzielnej organizacji pracy, rzetelność

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

• zatrudnienie w listopadzie lub grudniu 2014 r

• atrakcyjne warunki finansowe oraz niezbędne narzędzia pracy

• szkolenia branżowe i specjalistyczne, finansowane przez pracodawcę

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis