Pracownik serwisu sprzątającego

Porządni Group Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy:

Pracownika utrzymania czystości pn-pt

Firma PORZĄDNI GROUP SP. Z O. O. SP. K. oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów: fabryki, biura, banki, salony samochodowe, hale magazynowe i produkcyjne, placówki zdrowia, osiedla mieszkaniowe etc.

Wymagania:
- doświadczenie w pracach porządkowych - sprzątaniu
- motywacja do pracy,
- samodzielność w działaniu.
- mile widziana grupa inwalidzka.

Oferujemy:
- ciekawą pracę pon - pt
- praca na samojezdnej maszynie czyszczącej oraz prace ręczne
- miejsce pracy - Szczecin ul Kniewska 3-7
- stałą współpracę.

W tytule wiadomości proszę o wpisanie syg.: PUC/szcze/02/2016

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”

Prezentacja firmy

Firma PORZĄDNI GROUP SP. Z O. O. SP. K. oferuje pełną paletę usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 850PLN - 1 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne