PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Olkusz, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olkusz

Probet Sp. z o. o. zatrudni chętnych do pracy na stanowisko: Pracownik Serwisu Sprzątającego
Praca w Olkusz ul.Głowackiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
Panie
• sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę, lub zlecenie, cały etat, praca stała
• Wynagrodzenie od 1650 zł netto
• Praca od pon. do pt. na dwie zmiany w godzinach od 6.00 do 14.00, 14.00 do 22.00

KONTAKT :
• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku
- Anna tel. 32 413 15 50 wew. 1
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej
niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO;
w przyszłości Prezes UODO).

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Chęć do pracy
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.