Pracownik serwisu sprzątającego w Niemczech- Darmowe zakwaterowanie

Grupa Ideal

Stuttgart, zagranica

Miejsce pracy: Stuttgart

Zatrudnimy osobę do utrzymywania porządku obiektów wspólnych w hotelach pracowniczych

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu/Monachium

Wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B + własne auto
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie obiektów wspólnych tj. kuchnia, łazienka, korytarz, podwórko
  • przygotowywanie pokoi na przyjazd nowych osób

Oferujemy:

  • polska umowa o pracę
  • stawka godzinowa 11,5-12EUR/ h
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
  • praca w godz. 8-16/9-17 od poniedziałku do soboty
  • ryczałt za dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy
  • telefon służbowy

Grupa Ideal
Grupa Ideal