Pracownik serwisu- pomocnik mechanika z orzeczeniem - Pruszków

Probet Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pruszków

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności ?
Chcesz pracować ?
Zadzwoń do mnie

Poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK SERWISU - POMOCNIK MECHANIKA z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków:
- prace pomocnicze na warsztacie
- przygotowanie kontenerów do wynajęcia

Wymagania:
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- względne pojęcie o mechanice i elektryce
- chęci do pracy
- niepełnosprawność pozwalająca na podjęcie pracy

Oferujemy
- umowę o pracę
- pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku od 7:00- 15:00
- wynagrodzenie 2 500zł netto - na konto

Kontakt Monika 571 305 550

orzeczenie o niepełnosprawności
chęci do pracy