Pracownik serwisu niszczenia dokumentów

Vexar

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej osoby (mile widziani emeryci) do prac związanych z obsługą zleceń niszczenia dokumentów (kontakt z klientem, wypełnianie protokołów, pakowanie i załadunek materiałów, przejazd samochodem dostawczym, obsługa niszczarki oraz inne prace pomocnicze).

Miejsce pracy: dzielnica Nowa Huta

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Wymagania

Wymagana duża sprawność fizyczna, prawo jazdy, niekaralność i kultura osobista.

Prezentacja firmy

Celem działalności firmy VEXAR jest realizacja usługi profesjonal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne