Pracownik serwisu, montażu / Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Opis oferty pracy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik serwisu, montażu

Nr. Ref. MC/PS/06/2014/IP

Miejsce pracy: Poznań- woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- praca przy montażu wkładek wewnątrzusznych do aparatów słuchowych z wykorzystaniem narzędzie manualnych

- ręczna produkcja aparatów słuchowych,

- lutowanie układów elektronicznych do aparatów słuchowych,

- modelowanie powierzchni wkładek (polerowanie, frezowanie, szlifowanie),

- dbanie o jakość i terminowość swojej pracy.

Wymagania:

- wysoko rozwinięte zdolności manualne,

- dobry wzrok,

- skrupulatność i dokładność,

- opanowanie, spokój,

- umiejętność czytania instrukcji,

- wyobraźnia przestrzenna,

- widza techniczna.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (praca przy montażu, serwisie)

- zainteresowanie modelarstwem, ręczne wytwarzanie biżuterii itp.,

- doświadczenie przy wykonywaniu prac manualnych/produkcji precyzyjnej, z małych części,

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- wynagrodzenie 13,00 zł brutto/godz.,

- praca od sierpnia,

- system premiowy,

- praca od poniedziałku do piątku,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.