PRACOWNIK SERWISU MECHANIK/ELEKTRYK/ELEKTRONIK - AUTOMATYK

Elteco Sp. z o.o.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać prace związane z kompleksową obsługą urządzeń prądotwórczych (zasilaczy UPS, agregatów prądotwórczych i kogeneracyjnych), w zakresie planowych przeglądów i napraw systemów funkcjonujących u Klientów oraz montażu i uruchamiania nowych instalacji.

W ramach stopniowo poszerzanych kompetencji oraz nabywanego doświadczenia monitorowanie poprawności pracy i kontrolowanie prawidłowej eksploatacji agregatów dieslowych i gazowych, diagnostyka, analizowanie przyczyn oraz eliminowanie występowania usterek i awarii. Protokołowanie prowadzonych prac, prowadzenie dokumentacji serwisowej, kontakt z klientami, szkolenia eksploatacyjne i doradztwo w sprawach technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mechanika lub elektrotechnika lub elektryka lub automatyka),
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych typowych dla ekip serwisowych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi i technologicznymi,
  • praktyczna umiejętność diagnostyki i usuwania awarii maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych,
  • znajomość zagadnień sterowania i automatyki urządzeń,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • konsekwencja w działaniu i realizowaniu wyznaczonych zadań,
  • znajomość obsługi komputera, mile widziana umiejętność programowania sterowników PLC,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiające czytanie dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w obsłudze/serwisowaniu agregatów prądotwórczych z silnikami diesla i/lub gazowymi,
  • znajomość branży energetycznej,
  • uprawnienia eksploatacji i/lub dozoru grup G1, G2, G3,
  • chęć rozwoju, zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji,

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń opieki medycznej,
  • możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia.

Min. wykształcenie:

średnie zawodowe.

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz nazwą stanowiska, o które się Państwo ubiegają prosimy przesłać klikając: APLIKUJ

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie zwracamy przesłanych aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ELTECO POLAND S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Prezentacja firmy

ELTECO Sp. z o.o. działa na rynku zasilania rezerwowego i energet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie