Pracownik serwisu IT

Atut Komputer

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska firma komputerowa ATUT KOMPUTER poszukuje osoby na stanowisko Pracownik serwisu IT

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy:
•zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
•wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników
•przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV

Wymagania

Niezbędne kwalifikacje:
•Znajomość branży informatycznej
•Doświadczenie serwisowe
•Silna motywacja do pracy i zorientowanie na wyniki
•Zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów
•Podstawowa znajomość języka angielskiego
•Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Firma ATUT Komputer istnieje na rynku komputerowym od 1995 r. Usługi inf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems