Pracownik SERWISOWY do czyszczenia rusztowań

Agencja Multijob

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o., jako agencja doradztwa personalnego wspieramy naszych klientów w rekrutacji i selekcji pracowników zarowno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska SERWISOWE do czyszczenia rusztowań

wymagania:

  • komunikatywna znajomosc języka angielskiego-MILE WIDZIANY
  • CERT. VCA

oferujemy:

  • stawkę od 9,87 €/h brutto,
  • pracę w prestizowej firmie,
  • pracę na długi okres czasu w stabilnym systemie godzinowym

Prezentacja firmy

Agencja MULTIJOB działa na rynku agencji zatrudnienia od 2005 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji