Pracownik serwisowy dla przenośników taśmowych

Technobelt Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Łączenie gumowych taśm przenośnikowych metodą klejenia i wulkanizacji, gumowanie bębnów napędowych, remonty przenośników taśmowych, praca na warsztacie i świadczenie usług na wyjazdach u klienta, zaopatrzenie towarem, dostawy towaru do klienta

Prezentacja firmy

Firma TECHNOBELT Sp. z o.o. zajmuje się remontami przenośników ta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy