Pracownik sektora logistyki

Akcja Job

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik sektora logistyki

Zadania:

Pomoc w rozpoznaniu i przyjmowanych towarów;

Ręczne prace transportowe;

Wywożenie/przywożenie towaru i wykładanie go na półkach;

Utrzymanie porządku po wykonanych czynnościach (uprzątniecie palet, folii, kartonów).

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe

Rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę zlecenie lub pracę tymczasową w największej sieci sklepów budowlanych

Stawka 17 zł brutto/h

Elastyczny grafik

Przyjazna atmosfera

Możliwość rozwoju

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.