Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe prowadzenie sekretariatu/recepcji firmy.

Do obowiązków należałoby:

  • zapewnienie sprawnej obsługi firmy – obsługa centrali telefonicznej, przyjmowanie gości
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz pocztą kurierską,
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • kontakt z urzędami

Osoba na tym stanowisku będzie także odpowiadać za:

  • zamawianie artykułów biurowych,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • wsparcie przy organizacji spotkań wewnątrz firmy,
  • a przede wszystkim - dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji oraz chęci rozwoju w administracji biurowej,
  • wysokiej kultury osobistej
  • czynnego prawa jazdy – warunek konieczny
  • poszukujemy dobrze zorganizowanej, komunikatywnej osoby o pogodnym usposobieniu, lubiącej pracę z ludźmi,
  • niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach 9.00- 17.00),
  • szkolenie wstępne/ stanowiskowe, a w przyszłości możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w profesjonalnym, miłym środowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta