Pracownik sekretariatu / pracownik biurowy

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika administracyjno- biurowego, do prowadzenia sekretariatu w drukarni.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sekretariatu, kontrola i dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów w firmie, prowadzenie korespondencji, współpraca z biurem księgowym, wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Wymagania

Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość podstawowych przepisów podatkowych, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji czasu pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz znajomość programu SUBIEKT.

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat