Pracownik salonu DJI Authorized Store Warszawa

DJI Authorized Store Warszawa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz świat nowych technologii to u Nas znajdziesz idealne warunki do pracy i spełnienia zawodowego.

Nasze wymagania:

- dobra znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
- komunikatywność,
- znajomość j. angielskiego,
- nienaganna ortografia oraz gramatyka

Mile widziana znajomość produktów marki oraz rynku dronów,

Proponowane stanowisko dotyczy pracy stacjonarnej w salonie na ul. Marynarskiej 15, budynek New City, Warszawa - Mokotów.

Praca w pełnym wymiarze godzin. Salon czynny jest od poniedziałku do niedzieli (praca w systemie zmianowym).

Prezentacja firmy

Authorized Store to jedyny w Polsce oficjalny salon sprzedaży marki DJI.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 499PLN - 3 499PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uzaniowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie