Pracownik rozładunku z prawem jazdy!

Pran Sp. z o.o.

Best, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w Best.

Rozpoczęcie pracy: 23.09.2014

PFirma przesyla około 25 milionów paczek rocznie, przesylki są standardowe i ekspresowe.Firma swiadczy swoje usługi dla roznych firm, które wysyłają codziennie roznego rodzaju pakiety. Pakiety zostaja przywiezione ciezarowka do magazynu w poludnie, a następnie naczepy zostaja rozładowane, skanowane, sortowane i ładowane ponownie. Więc następnego dnia rano ciezarowki sa gotowe do wyjazdu.

 Rozpoczęcie pracy: 23.09.2014 r. na min. 6 miesięcy.

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto (20 lata)  5.70 euro na godzinę

Wynagrodzenie brutto (21 lata)  6.72 euro na godzinę

Wynagrodzenie brutto (22 lata)  7.88 euro na godzinę

Wynagrodzenie brutto (23 lat i wiecej)  9.27 euro na godzinę

Dodatki:

00:00 - 06:00 hour 50%

06:00 - 20:00 hour 0

20:00 - 24:00 hour 35%

powyżej 40 h/tyg- 115%

Zakwaterowanie wg stawek wiekowych/tygodniowo: 18-19 lat- 58 euro, 20-22 lata- 68 euro, 23 lata- 78 euro

Dojazd z zakwaterowania do pracy zapewniony. Bezpłatny.

Ubezpieczenie: 16, 97 euro/tyg

Wymagania

- poszukujemy silnych mezczyzn, nie majacych problemow zdrowotnych z kolanami, ramionami oraz kregoslupem,

- osoby zdrowe i silne fizycznie,

- prawo jazdy!!

- znajomosc jezyka angielskiego jest dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka