Pracownik rozkładający towar w sklepie - Warszawa - kilka lokalizacji

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wykładanie towaru na hali sprzedaży z bieżącej dostawy
  • Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami głównie stanowiska pracy, odniesienie na miejsce towarów pozostawionych przez Klientów na kasie, liczenie pieczywa do zwrotu
  • Wykonywanie zleceń w miejscu zleconym przez zleceniodawcę

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Schludny wygląd, sumienność, uczciwość, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Miła aparycja i pozytywne usposobienie
  • Możliwość wykonywania zleceń w kilku punktach na terenie Warszawy
  • Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
  • Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Stawka godzinowa do 11,50zł brutto za godzinę + premie uznaniowe
  • Elastyczny grafik pracy
  • Terminowe wynagrodzenie do 15ego dnia miesiąca
  • Pracę w markecie na terenie Warszawy w lokalizacjach do wyboru: Al. Wilanowska, ul. Bacewiczówny, ul. Białołęcka, ul. Braci Wagów, ul. Burgaska, ul. Giewont, ul. Jablonowskiego, ul. Karolkowa, ul. Kinowa, ul. Marszałkowska, ul. Mokotowska, ul. Ożarowska, Plac Żelaznej Bramy, ul. Płocka, ul. Podchorążych, ul. Podskarbińska, ul. Pruszkowska, ul. Smocza, ul. Strumykowa, ul. Trakt Lubelski, ul. Wiolinowa, ul. Wolska, ul. Zaułek, ul. Złota, ul. Zwycięzców, ul. Żymirskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.