Pracownik robót wykończeniowych (monter płyt GK /tynkarz /kafelkarz)

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pays de Gex (Francja) , zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pays de Gex (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze renowacji i prac wykończeniowych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik robót wykończeniowych (monter płyt GK/tynkarz/kafelkarz)

Opis stanowiska:

-Wykonywanie prac remontowych i renowacyjnych w budynkach mieszkalnych;

-Prace tynkarskie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (tynki ręczne i maszynowe);

-Montaż płyt gipsowo-kartonowych na ścianach i sufitach;

-Montaż sufitów podwieszanych;

-Szpachlowanie;

-Kafelkowanie pomieszczeń.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-Stawkę godzinową: 10,50 euro brutto/h;

-Dodatek żywieniowy (prime panier);

-Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

-Dodatek urlopowy (10%);

-Dofinansowane zakwaterowanie;

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

-Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

-Wykształcenie zawodowe, budowlane;

-Mile widziana znajomość języka francuskiego;

-Prawo jazdy kat. B - mile widziane;

-Mile widziane własne auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.