Pracownik Restauracji

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę gościnności i lubisz pracę z ludźmi, to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Nasza oferta
• Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
• Praca w przyjaznej atmosferze
• Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Twoje zadania
• Nawiązywanie i podtrzymywanie przyjaznych relacji z Gośćmi
• Praca na barze, na sali, na terenie zewnętrznym restauracji
• Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Nasze oczekiwania
• Otwartość i komunikatywność
• Pozytywna energia i pomysłowość
• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
umowa do końca roku, w nowym roku nowa umowa na kolejny rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
posiłek za 2 zł !
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia