Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Restauracji

Miejsce pracy: Kraków - Węgrzce

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży gastronomicznej, z restauracjami zlokalizowanymi na terenie całego świata, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie: - obsługa kasy - przygotowanie posiłków - praca na zapleczu

Wymagania

Odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli: - lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje, a entuzjazm nie jest Ci obcy - wysoka kultura osobista jest dla Ciebie ważna - jesteś optymistycznie nastawiony do ludzi, a kontakt z nimi to dla Ciebie przyjemność - istotny dla Ciebie jest rozwój zawodowy i świadomość możliwości awansu

Oferujemy

Nie tylko wymagamy, dajemy też dużo od siebie: - pracę w oparciu o umowę zlecenie, a następnie o umowę o pracę - przyjazna atmosfera oparta na pomocy, wzajemnym zaufaniu i empatii - 2-tygodniowe szkolenie, za które otrzymasz wynagrodzenie - elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb czas pracy - duże możliwości rozwoju - dziś Pracownik Restauracji, jutro Kierownik Zmiany, a pojutrze... kto wie :)
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.