Opis stanowiska pracy

Restauracja McDonald’s® Kędzierzyn-Koźle zatrudni osoby pełnoletnie na stanowisko Pracownik Restauracji w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie i sprzedaż produktów McDonald’s
  • uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń
  • prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów na Sali restauracyjnej i części sanitarnej
  • prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Serdecznie zapraszamy, również osoby niepełnosprawne.

Prezentacja firmy

Sieć McDonald's w Polsce to ponad 338 restauracji. Pracuje w nich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta