Pracownik restauracji typu fast food

InterKadra Sp. z o.o.

Olsze, pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsze

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości / praca na kuchni / obsługa kasy fiskalnej
  • pomoc w przygotowaniu posiłków
  • kompletowanie i wydawanie zamówień klientów

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • pozytywne nastawienie i dużo uśmiechu - warunek konieczny!

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra,
  • atrakcyjną stwkę godzinową
  • elastyczny czas pracy - pracuj ile chcesz i kiedy chcesz :)
  • miłą atmosferę w zgranym zespole,
  • posiłki pracownicze ze zniżką ponad 50%,
  • szkolenie stanowiskowe i strój roboczy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Nie wymagamy doświadczenia! Przeszkolimy od podstaw!

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji - CV - drogą elektroniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.