Pracownik restauracji, Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590, obecnie poszukujemy dla naszego Klienta:

Pracownik restauracji

Nr. Ref. JK/PRest/08/2015

Miejsce wykonywania pracy: Poznań-woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- obsługa Klienta,

- wydawanie ciepłych posiłków,

- obsługa i rozliczanie kasy fiskalnej,

- pomoc w przygotowywaniu posiłków.

Wymagania:

- ważna książeczka sanepidu - warunek konieczny,

- dostępność w weekendy oraz w tygodniu,

- rzetelność, odpowiedzialność.

- mile widziane doświadczenie w gastronomii.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 12 zł brutto za godzinę,

- umowę zlecenie,

- możliwość elastycznego ułożenia grafiku,

- możliwość nawiązania dłużej współpracy bezpośrednio u Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.