Pracownik Restauracji poszukiwany! Burger King Bielany Wrocł.rekrutuje!

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Burger King, światowej sławy marka, poszukuje pracowników do swojej restauracji na Bielanach Wrocławskich na stanowisko pracownik restauracji.

Jesteśmy obecni na światowym rynku od ponad 50 lat, w 65 krajach wszystkich kontynentów, pracując w młodych, dynamicznych i pełnych pozytywnej energii zespołach.

Dołącz do nas!

Co oferujemy:

- elastyczny grafik

- niepowtarzalną szansę rozwoju

- transport do domu po wieczornych zmianach

- zwrot kosztów dojazdu

- przyjazną atmosferę

- wiele, wiele innych korzyści, o których możesz dowiedzieć się, przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną.

Aplikuj na stanowisko Pracownik Restauracji już teraz! Skorzystaj z formularza lub odwiedź naszą stronę: http://amre.st/1rl3kan

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia