PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1043

Obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
-obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
-prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu;
-sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej;
-prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy;
-sprzątanie i przygotowanie do użytkowania wszystkich pomieszczeń w restauracji oraz terenu zewnętrznego wokół restauracji;
-czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujących się w restauracji i na terenie zewnętrznym restauracji zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonald`s, w tym filtracja i wymiana frytury;
-segregacja i składowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi w McDonalds procedurami ochrony środowiska;
-prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji;
-mycie okien i elewacji zewnętrznej;
-pranie fartuchów, szmatek i mopów;
-uzupełnianie środków czystości (mydło, papier toaletowy itp.);
-pomoc w pracy na obszarze kuchni, przy obsłudze gości w razie potrzeby;
-wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia na stanowisku pracy "pracownik restauracji w gastronomii", umiejętność obsługi kasy fiskalnej, umiejętność sporządzania zamówień, wymagana dyspozycyjność uwzględniająca specyfikę restauracji, gdzie ruch kumuluje się w godzinach popołudniowych i weekendy. Miejsce pracy: Gdańsk, ul Słowackiego 210. Kontakt osobisty w miejscu pracy lub telefoniczny: 694495906

Miejsce pracy: Słowackiego 210, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: do 14,5 PLN/godz

Osoba do kontaktu: Warszawa MC Donalds

Telefon: 694495906

Email: pl-00503mgr@pl.mcd.com

Adres www: www.mcdonalds.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy